KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17138097

nr 1713 8097

Anita Paulsson

(f. 1942), Sverige

Grafiskt blad, ”Förskolan”. Signerad, numrerad 56/100. Gicléetryck, bildmått: 37x28 cm. Yttermått inklusive ram: 40x30 cm

Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

måndag 14 juli 2025
kl 18:09:31

Anita Paulsson

Läs mer om Anita Paulsson